Červen 2011

Další kresby II.

16. června 2011 v 14:02 | Moonlight |  Moje tvorba


maska ↑erb Erzsébet Báthorysova

Ještě bych někde měla mít Fantoma Opery a Alexandra Veljanova, ale to musím nejdříve najít, případně znovu vyfotit...

Další kresby

16. června 2011 v 13:58 | Moonlight |  Moje tvorba
Našla jsem v pc další kresby, které jsem sem ještě nepřidávala. Vím, že se není čím chlubit, je to jen takové to domácí čmárání :D Dávám to sem jen, abych uslyšela taky nějakou kritiku, ať už kladnou (těch bude doufám víc) nebo zápornou.

lebka upíraDesign

16. června 2011 v 11:27 | Moonlight |  Křik mých myšlenek
Tak jsem si trochu pohrála s designem. Pořád to není podle mých představ, ale líp to už asi nesvedu. No co, technika se pořád vyvíjí a lidský mozek to jednoho dne přestane zvládat :D
Záhlaví jsem změnila úplně celé. Moji fotku nahradily mé oblíbené kapely jako je Siouxsie and the Banshees, Nosferatu, Deine Lakaien, Lacrimosa a Bauhaus. Samozřejmě, že mám ráda i víc kapel, ale víc se mi jich tam už nevlezlo. Zvlášť, kdybych tam měla nacpát celý svůj playlist :-)

Věčer bych mohla konečně zveřejnit to své chlubení :-) Těšte se ;)
Moonlight

News

15. června 2011 v 20:59 | Moonlight |  Křik mých myšlenek
Jsem zpět.
Tedy, abych pravdu řekla, slušně jsem to tu poslední dobou zanedbávala. To víte, člověku najednou dojde, že jen sedět u počítače a psát sem něco, co stejně nemá žádnou odezvu ho zas až tak nenaplňuje. Navíc ta pubertální posedlost mít blog mě také opustila, přece jen jsem dospěla, nebo si to aspoň myslím :-)

No a co tu teda vlastně dělám?
Tak mi začalo být toho blogu líto. Vidím, že poslední článek jsem přidala v listopadu. No a teď je červen. Opět se na nás valí horké léto a kouzlo spadaného listí je v nedohlednu a také jsem jenom člověk, který se rád chlubí :-) a že se mám čím chlubit :) A tak se chci s vámi podělit o žhavé novinky.
Přemýšlela jsem, že bych sem mohla přidat i nějakou tu music, neboť to je to hlavní, co dělá gotha gothem. Profily kapel, které mám ráda nesmí chybět. Vynasnažím se, aby články byly co nejvíc z mé hlavy, protože stupidních kopií je všude plno :-)

Tak teď už si jen přeji, aby články byly komentovány a aby alespoň trochu zaujaly :-)
zatím přeji co nejkrásnější noc
Moonlight