Srpen 2010

Autumn

6. srpna 2010 v 18:41 | Moonlight |  Křik mých myšlenek
Podzim....

jak moc bych se už chtěla procházet v hromadách spadaného listí, co má většinou hnědou barvu stejně jako moje myšlenky...Venku jsou konečně normální teploty - žádná vedra....příjemně, dýchatelně...V uších krásná hudba, která moje smysly pohladí...I kdyby to měl být jen šum větru, pohrávájící si se zbylým listím na unavených stromech, které se vyloženě těší, až z nich opadá to břemeno....A nebo Lacrimosa, která ve mně zanechá plno pocitů a chuť zase kreslit...

Jediné, co mě na podzimu mrzí, je škola.... A to, že nebudu mít tolik času, který bych potřebovala...

http://inst.eecs.berkeley.edu/%7Ecs39j/fa04/images-students/cylee/gallery2/images/autumn.jpg

Lacrimosa na Masters of Rock 2010

5. srpna 2010 v 22:05 | Moonlight |  Darkwave
Sice to bude už pomalu měsíc, kdy jsem měla jedinečnou možnost vidět tuto nepřekonatelnou dvojci na festivalu Masters of Rock, kde jsem byla už třetím rokem, ale v hlavě mám pořád všechny ty zážitky a chtěla bych je sem sepsat.

Přestože měli hrát až v neděli od 16:30 do 17:30, těšila jsem se na ně už pěkně dlouhou dobu předem. Už v červnu při cestě do školy jsem si představovala, co všechno řeknu Tilovi a Anne na autogramiádě... Od různých ,,děkuju, že existujete, dali jste mému životu směr.." po ,,Všechno nejlepší k tvým narozeninám, Tilo..." :D Samozřejmě jako všechno ostatní, co plánuju, to nevyjde..:D Německy se učím osm let, takže ve způsobu , jak to ří ct b y problém ani tak nebyl...Ale po dlouhém čekání na celou bandu jsem poněkud znervózněla a když jsem viděla, jak konečně vešli do stanu a posadili se a celá ta fronta přede mnou se pomalu začala zmenšovat....Asi takhle, čím blíž jsem jim byla, tím víc jsem se cítila malinko na omdlení :D Dýchala jsem zhluboka a čekala až jim podám svou knížku na podpisy...Předsoupila jsem před ně a podala (myslím bubeníkovi, ten seděl jako první) tu knížku. Jedna velmi milá dvojice, co mě pustila před ně mě vyfotila, jak podávám tu knížku. Jsem jim moc vděčná a chtěla bych jim ještě jednou poděkovat. Držela jsem se pevně toho zábradlí a chtěla jsem něco říct, ale nic ze mě nevypadlo, jen na konci ubohý Danke schön :D
Po autogramiádě jsem se letěla pochlubit drahému, že mám podpisy...:D A pak ten poklad odnést do stanu.

Drahý mi slíbil, že na Lacrimosu půjdeme dopředu, a tak jsem ho po skončení Arakainů chudáka odvlekla dopředu doprostřed ke stage a čekali jsme. Přesně o půl páté zazněly tóny mé oblíbené písně Schakal a chlapci přišli s vlajkama Lacrimosy a z boku je zabodly do bicích...Potom přišla Anne a nakonec Tilo...a začal Schakal. Potom následovala Ich bin der brennende Komet a na Tilovi bylo vidět, že si to užívá. Nebyl sám...Já jsem si to taky moc užívala a zpívala si s ním.

Celkově hráli docela málo písniček. Zvládla bych tam stát klidně ještě dvě hodiny... Ale hráli moje oblíbený, takže jsem si nestěžovala...Klidně bych to vrátila zpátky.

Hráli: Schakal
Ich bin der brennende Komet
Alles Lüge
a teď už nevím, jak to šlo po řadě, ale také
Feuer
Lichtgestalt
Stolzes Herz
Not every pain hurts
Mandira Nabula
Copycat, ale tady jim trochu blbnul zvuk, což mě mrzí...Anne nebylo vůbec slyšet

Schakal...→


Tohle je směska :D↑


fotka Tila z autogramiády, Anne se mi zrovna podepisuje :D ↑

Všichni pohromadě a já podávám knížečku a Tilo se na mě dívá :D↑

Oba :-)
Anne Nurmi...