Únor 2010

Komerce

15. února 2010 v 19:11 | Moonlight |  Křik mých myšlenek
Komerce.....
nesnáším tohle slovo. Bohužel ale definuje naši dobu. Všude kam se podíváte je slovo komerce. Filmy jsou komerční, hudba je komerční...Možná, že by to jinak už ani nešlo.Všechno je děsně předražený, a tak si chce každý vydělat na to svoje živobytí.

Někdy mi to ale připadá, že většina věcí vůbec není dělaná jen tak pro radost a peníze až dál. Z učitých věcí jde cítit umělost, necitovost a touha po zisku ze služby či věci. Jednou jsem navštívila obchod, kde byla milá prodavačka a bylo opravdu vidět, že to, co dělá je její srdeční záležitost. Už nevím, co jsem tam tehdy kupovala, ale byl to dárek a ta paní vzala nádherenej papír, krásně to zabalila a ještě si vyhrála s mašličkou :D:D A nic za to nechtěla. Jinde v obchodech by za to chtěli docela dost. Vím, že jsou to maličkosti, ale právě těchto maličkostí si všímáme.
http://www.stv.cz/lt98_1/etapy/gold.jpg

Splněný sen :-)

3. února 2010 v 17:26 | Moonlight |  Darkwave
Zhruba před týdnem mě trápila docela špatná nálada a pro spravení té nálady, jsem klikla na oficiální stránky festivalu Masters of Rock, kterýho se už od srpna nemůžu dočkat :D
Projížděla jsem seznam potvrzených kapel a moje oči se najednou zastavily u nápisu LACRIMOSA.
Zavalila mě taková vlna radosti, že jsem se začala chovat jako puberťačka na koncertu své oblíbené boykapely a šla jsem pomalu do mdlob :D Hlavou mi proletěly všechny ty představy, jak skáču pod pódiem a Tilo Wolff se na mě kouká :D nebo jak jsem na autogramiádě a dotknu se ho, abych se přesvědčila, že to není jen výplod mé hooodně bujné fantazie.
Ještě jsem si tak říkala, že pokud budou hrát až 18.7. (tedy poslední den), že to čekání nevydržím a tak jsem rychle koukla na jejich oficiálky. Kroutící se do rytmu Ich bin der brennende Komet, jsem najla na koncerty a co nevidím, budou hrát až poslední den :D No jo no, nemůžu mít všechno, žejo :D Stejně je to pro mě největší zázrak pod sluncem a nemůžu, opravdu nemůžu, se dočkat....
Doufám jen, že Tilo nebo Anne nebo kdokoli z nich neonemocní. To by vážně byla asi moje smrt.


Ich bin der brennende Komet: