Úplněk a jeho vliv na čarování

19. října 2008 v 13:21 | Moonlight
Každý z řináct úplňků v roce má odlišnou energii.Jejch vliv na naši osobnost je nesporný a my sami cítíme,jak každý z úplňků na nás působí jinak.Stejný vliv mají i na čarování.Kulatý,zářivý měsíc se pomalu pohybuje rokem přes dvanáct znamení Zvěrokruhu a každý z úplňků má jinou povahu.Pokud chcete v klidu a úspěšně provádět rituály a kouzla,musíteenergii měsíce nejen cítit,ale i dobře pochopit.
Úplněk je vždy protikladným znamením slunci.Když je tehdy období slunečního znamení v Beranu,je úplněk ve Vahávh.Když je slunce v reaku,je úplněk v Kozorohu.Toto je třeba mít vždy na paměti,protože je málo účinné čarovat na lásku,když je měsív v Beranu.Jeho energie je sice velká,ale dává průchod zlosti a agresi.Počkejte si na Raka,Štíra nebo Ryby,jejich emocionální intenzita a touha po lásce vám určitě pomohou víc.Povaha rituálu a čarování musí být vždy v souladu s povahou Měsíce jako planety.
Měsíce rozdělené do čtyř základních skupin

Zemské měsíce-Býk,Panna,Kozoroh

Tato skupina není příliš vnímavá,proto nechte raději pocoty stranou.zato dokáže velmi dobře udržet stbilitu a bezpečí.

Ohnivé měsíce-Beran,Lev,Střelec

Tato skupina je impulzivní a optimistická,s ní můžete zahájt změny.Je v ní hodně energie,která se může projevit egocentrismem.Pozor na nerudnost a podrážděnost!

Vzdušné měsíce-Blíženci,Váhy,Vodnář

tato skupina je rozvážná a objektivní.Podporuje komunikaci a psaní.Je v ní hodně pohybu,a proto se pojí s cestováním.

Vodní měsíce-Ryby,Štír,Rak

Tato skupina je hodně emocionální a zranitelná.velmi snadno se zavádí na scestí.její touha p lásce je obrovská a vnímavost ještě větší.Přináší období lásky a plodnosti.


Povaha úplňku

Beran-energetický a odvážný sobec,který dává velmi často průchod své zlosti,pokud není po jeho.Je to vhodný čas pro válečnické obřady a uskutečnění smělých plánů.Buďťe odvážná a drzá.Na skromnost není vhodný čas!

Býk-Láska,plodnost,domov a peníze září z tohoto měsíce.Čarujte s penězi a majetkem.Vhodný čas pro rituály spojené s plodností

Blíženci-měsí kontaktů a komunikace,psaní a nových ápadů.Odstrňujte nesváry a straé problémy.

Rak-přílišná vnímavost přináší plačtivost a deprese.Pozor na zlou energii jiných lidí!Přichází čas zvýšené touhy po lásce,domovu a plodnosti.Čarujte na lásku,plodnost,rodinu.Provádějte kouzla na odpuzení zla.Daří se očišťující a zasvěcovací obřady.

Lev-přichází král;sobecký,krásný,slavný a okázale šťastný,a vše se v jeho světle třpytí a vypadá kouzelně.Dělejte velké obřady.Čarujte na velké a tvořivé projekty.Máte šanci dostat se do centra dění,využijte ji.

Panna-tichá chladná záře tohoto měsíce posiluje tělo a zdraví.Jeho klidná síla odstraňuje negativní vibrace.Přeje uklidňujícím a očistným obřadům.Zmírňuje nemoci.

Váhy-v tento čas vyzařuje z měsíce kultivovaná,tvořivá síla.Máte šanci zářit a oslňovat.Při čarování se zbavujte všeh,co vás vnitřně svazuje.Pořádejte sabaty s jinými čarodějnicemi.Můžete pracovat na své osobnosti,abyste mohla být jiskřivou bytostí.Tak do toho!

Štír-odvážný mocný válečník plny touhy po odplatě,jehož srdce je plné vášnivé lásky.enerie tohoto měsíce je opojná,a proto přeje magii.Čarujte na strach a zranitelnost.Využijte povahu tohoto měsíce.je vhodná doba pro milostnou magii.

Střelec-měsíc filozof,který přeje dlouhým cestám.Při rituálech můžete odstranit své spirituální problémy,ale také konflikty,malichernost a podlost.Je vhodná doba na promluvu s Bohyní a pochopení jejího učení.

Kozoroh-vážný měsíc chránící kariéru a postavení.Čarujte na nové plány a odhazujte zmařené dílo.

Vodnář-energie tohoto měsíce je plná nápadů a pochopení.Setkávejte se s přáteli,naslouchejte jima a snažte se je pochopit.Snáze tak urovnáte spory.

Ryby-tento měsíc přináší touhu po lásce a snění.Není snadné nepodlehnout.Touha po citech nemá vždy pouze sexuální podtext,týká se i lásky k lidem.Můžete se cítit až přecitlivělá a snadno zranitelná a přecitlivělá,zejména pokud máte lásky momentálně nedostatek.Věnujte se magii plně,nepokoušejte se však provozovat kouzla na praktické věci.Chraňte lásku,vztahy mezi lidmi a život na Zemi.


Sluneční znamení→Znamení úplňku

Beran→ Váhy
Býk →Štír
Blíženec →Střelec
Rak →Kozoroh
Lev→ Vodnář
Panna →Ryby
Váhy→Beran
Štír →Býk
Střelec →Blíženci
Kozoroh→ Rak
Vodnář→ Lev
Ryby →Panna


ZDROJ:Knížka Čarodějnický slabikář(Marcela Košanová)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 22. října 2008 v 19:27 | Reagovat

ahoj, koukni se pls na naši strálnu (o5:)) a zanech pls komentář, zajímá mě TVůJ názoor :) moooooooooc děkuju :D

astral-mysteria.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama