Září 2008

Apokalipsa

21. září 2008 v 11:28 | Moonlight |  Poezie a próza
Apokalipsa
Obloha potemní a mraky si šeptají
už se nerozední a blesky si blískají
Vítr nevane a hrdlička nezpívá
oheň neplane a ospalec nezívá
Voda neplyne a slunce nesvítí
tón se neline a čas se neřítí
Hvězdy tmavnou a tužka nekreslí
ptáci táhnou a všichni sou pokleslí
Muzika nehraje a hadi se nesvlékají
vlajka nevlaje a nemoci hekají
Stavby se boří a věže se kácí
plaší se oři a plamen se strácí
Mrtvola nehnije a potok neteče
vlkodlak nevyje a zachraň se člověče!!
Tahle básnička není moje je z blogu http://zivott.blog.cz přišla mi úžasná,tak ji sem dávám....

Růže

21. září 2008 v 11:15 | Moonlight

Tenhle obrázek mi namalovala ségra,ale bohužel se mi zase ty barvy nějak smíchaly a ta růže není červená,ale modrá......:(

Obrázek

21. září 2008 v 11:05 | Moonlight
Trochu jsem se lekla

Piercing

21. září 2008 v 10:57 | Moonlight
Aúú to muselo bolet,i když je to pěkná forma piercingu,já bych si to asi nenechala udělat,protože jsem srab,co si o tom myslíte vy????

Anděli...

21. září 2008 v 10:50 | Moonlight |  Poezie a próza
Anděli.......
Anděli,odpusť mi mé hříchy.
Anděli,odpusť mi mé chyby.
Anděli,ty posle Boží.
Neznáš tu bolest bodající jak trny růží.
Anděli,ty bytosti čistá jak lilie.
Neznáš tu hořkost,co chutná jak jed zmije.
Bílý šat a bílá křídla,
bílá pleť jak školní křída.
Anděli,odpusť mi mé činy.
ať se zbavím této viny.

Ještě...

21. září 2008 v 10:49 | Moonlight |  Poezie a próza
Ještě bude tisíce důvodů brečet,
ještě bude tisíce důvodů slzu uronit.
Ještě bude milion důvodů bolestí skučet,
ještě bude milion důvodů přetrhat nit.
Ještě se mnohokrát spálíš,
ještě se v lidské hlouposti vyválíš.
Ještě stokrát budeš nesouhlasit,
ještě milion srdcí budeš hasit.
Ještě milionkrát řekneš ještě,
a pak vstoupíš do chladného deště.....

Dva

21. září 2008 v 10:48 | Moonlight
Néééé mě se tam nějak změnily barvy :(
Ten kluk má mít červený tričko a holka blon vlasy s růžovým melírem a nejde přečíst aní ten nápis :(

Tarja Turunen

21. září 2008 v 10:43 | Moonlight

Tančící pár

21. září 2008 v 10:42 | Moonlight

Jin a Jang

20. září 2008 v 11:15 | Moonlight
Pojmy Jin a Jang jsou naprosto vlastní čínskému myšlení. Obě přírodní síly, mužská síla Jang i ženská Jin, vznikly z prajednoty (tachaj-ťi). Z jejich spojení vzniklo pět živlů, které zase stvořili deset tisíc věcí. Již v nejstarších čínských knihách Š' -ťing (Knize písní) a I-ťing (Knize proměn) se mluví a Jin a Jang. "Tady ono zastíněné, tam ono ozářené" (i Jin, i Jang) se píše už v Si-cch', krátkém pojednání připojeném k I-ťing. Rčení můžeme také přeložit podle časového sledu: "Nejprve stín, pak sluneční světlo". V Š'-ťing se se slovem Jin pojí myšlenka na chladné, chmurné počasí, zatímco Jang poukazuje na sluneční světlo a teplo.

Co musí člověk o magii vědět

20. září 2008 v 11:13 | Moonlight
 1. Magie je přirozená
 2. Neubližujte magií nikomu, ani sobě.
 3. Magie vyžaduje úsilí. Výsledek bude úměrný tomu, jaké úsilí jste vynaložili.
 4. Výsledek se obvykle nedostaví okamžitě. Kouzlo potřebuje svůj čas.
 5. Magie by se nikdy neměla provádět za úplatu.
 6. Magie by se neměla provádět ze sobeckých důvodů nebo s cílem někoho zesměšnit.
 7. Magie vám můze přinést zisk, ale pouze pokud nikomu neublíží.
 8. Magie je "umění bohů".
 9. Magii je možné použít na obranu, ale nikdy by neměla být použita k útoku.
 10. Magie znamená znalost, a to nejenom jejich zákonitostí, ale především její faktické účinnosti. Nestačí věřit ve skutečnou účinnost magie - je potřeba ji znát.
 11. Magie je láska. V momentě, kdy necháte vstoupit do vašich kouzel vztek nebo nenávist, dostanete se do nebezpečné oblasti, která vás může úplně pohltit. Proto by pohnutkou k čarování měla být vždy láska.

Astrální cestování

20. září 2008 v 11:12 | Moonlight
POHYB Většina lidí má při svých prvních cestováních problémy s pohybováním.Takový pohyb od postele k rohu pokoje může být pro někoho téměř nemožný. Příčinou toho je jen to, že člověk je špatně seznámen se svým astrálním tělem. Proto se nováček musí znovu naučit "chodit".

Aura

20. září 2008 v 11:11 | Moonlight
Aura je energetické vyzařování člověka. Toto jemné vyzařování zrcadlí charakter, vlastnosti, zdravotní stav, duševní vývoj a duchovní podstatu jedince. Určité barvy a jejich vzájemné prolínání, jakož i velikost a forma samotné aury, zobrazují celkový stav ducha a těla. Aura je u každého člověka zcela specifická, jedinečná a nezaměnitelná.

Barvy magie

20. září 2008 v 11:10 | Moonlight
Bílá - představuje psychické záležitosti, zahánění duchů a začátek nové fáze.Rudá - ztělesňuje životní sílu, vitalitu, sílu a rozhodnost a přitahuje štěstí.Růžová - je barva lásky, usmíření, přátelství, lásky, štěstí a harmonie.Oranžová - symbolizuje radost, optimismus a cílevědomost.Hnědá - je ochranný štít a signalizuje moudrost přírody a spojení s přírodouŽlutá - stimuluje mysl a představuje výsledky práce a učení.Zelená - je barva odpočinku a uklidnění symbolizuje prosperitu a plodnost.Modrá - je barva ducha, je spojována s léčením, idealismem a okultní ochranouNachová - barva představuje duchovní sílu, napojení na vyšší sféry. Černá - je symbolem spravedlivé odplaty a komunikace s mrtvými, představuje konec věcí, ale také sémě nového začátku.Stříbrná - je barva vizionářství a intuice, probouzí skryté možnosti.Zlatá - symbolizuje velký úspěch, bohatství a dlouhý život. Asociace barev a čísel 1 - bílá 2 - půlnoční modř 3 - mechově zelená 4 - rašelinově hnědá 5 - rubínově červená 6 - zlatě žlutá 7 - nachová 8 - oranžová 9 - matka perel a barva Měsíce 10 - mořská modř 11 - stříbrná 22 - zlatá

Oko

20. září 2008 v 11:07 | Moonlight
Oko - Oko v sobě spojuje znaky vnějšího (materiálního) a vnitřního (duchovního) světa. Vyjadřuje cestu k moudrosti a osvícení. Může však symbolizovat i temné síly (např. známé uhranutí). Jedním z běžných magických symbolů je oko prozřetelnosti. To vyvolává božský vhled a nebeskou ochranu. Najdeme je např. na velké pečeti Spojených států. Třetí oko známe především z hinduismu. Bůh Šiva má třetí oko (čákru) na čele. Představuje nejvyšší moudrost a nadpřirozené schopnosti. V Egyptě byl jedním z nejuctívanějších božstev Hór, strážce osudů lidstva. Jeho všudypřítomný a bdělý pohled vyzařoval dobrodiní. Hórovo oko tak bylo nejposvátnější znamení egyptské magie. Islámský amulet, oko moudrosti, vypadá jako kruh vepsaný do mandorly (protnutí dvou kruhů; tvarem je podobný mandli). Výsledkem je symbol lidského oka.

Pentagram

20. září 2008 v 11:03 | Moonlight
Jako pentagram se označuje pěticípá hvězda nakreslená pěti přímými tahy. Je prastarým magickým znamením. Slovo pentagram pochází z řeckého slova πεντάγραμμον (pentagrammon), znamenajícího přibližně pět přímek.
Pentagram velmi úzce souvisí s pravidelným pětiúhelníkem. Spojením všech vrcholů pětiúhelníku vzniká právě pentagram. Diagonály tvoří uprostřed opět pětiúhelník. Původní a nový pětiúhelník jsou v poměru zlatého řezu.
 • Symbolika čísla 5 (penta), které přesahuje sílu čtyř základních živlů, pátým živlem je éter. Nebo dle řecké tradice: voda (hudor), země (gaia), forma (idea), sluneční teplo (heile) a vzduch (aer).
 • Každý jeho cíp představuje jedno období života (zrození, zrání, dospělost, stárnutí, smrt).
 • Symbol Venuše, bohyně matky (planeta Venuše na své oběžné dráze opíše každé čtyři roky dokonale pravidelný pětiúhelník).
 • Jakožto uzavřená forma byl také někdy symbolem Krista (pět cípů mohlo symbolizovat pět svatých Kristových ran).
 • Symbol směrů vpřed, vzad, vlevo, vpravo a vzhůru (podle postavení planet Jupiteru, Merkuru, Marsu, Saturnu a Venuše).
 • Pentagram otočený vzhůru nohama, čili stojící na jednom cípu se nazývá Bafometova pečeť a používá se jako symbol satanismu a ďábla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pentagram

Kříž

20. září 2008 v 11:01 | Moonlight
Kříž - Spojuje dva protiklady, a to jak horizontálně, tak vertikálně: nebe a zemi; život a smrt; světlo a tmu. Někdy se lze setkat s křížem jako znakem stromu života, což souvisí s předkřesťanským uctíváním přírody (zejména stromů).
Křesťanský kříž je základním symbolem křesťanů. Symbolizuje Krista, který se obětoval za lidstvo. Je často používán jako magické zaklínadlo.
Ankh(anch) je v současnosti velmi populární. Tento egyptský znak reprezentoval kříž života. Představuje posvátnou tradici a vědění získané magickým zasvěcením. Má poetické jméno Klíč k Nilu.
Keltský kříž (neboli kříž vepsaný do kola a přesahující jeho obvod). Jedná se o stylizované zobrazení loukotí a ráfu. Používá se jako znak slunce a jeho životadárné síly. V podobě amuletu slouží pro usmiřování nadpřirozených sil a ochranu ve válce.

Bouřka a blesky-foto

20. září 2008 v 10:55 | Moonlight


Výboje blesku
Blesk mezi dvěma mraky
Zajímavost:Blesk je silný přírodní elektrostatický výboj (electrostatic discharge - ESD) produkovaný během bouřky. Bleskový elektrický výboj je provázen emisí světla. Elektřina procházející kanály výboje rychle zahřívá okolní vzduch, který díky expanzi produkuje charakteristický zvuk hromu.
Při úderu blesku dochází při napětí i několik miliard voltů (při milionu voltů dojde k přeskoku na zhruba 1 metru; podle jednoho měření nejvíce do 97 cm) k přenosu proudu až o hodnotě 100 000 ampérů …
I když bouřka nepatří do paranormálních jevů,dávám to sem,protože se mi nechtěl dělat další rozcestník ;.P Miluju bouřku....................

Gothic Boys

19. září 2008 v 17:09 | Moonlight
Zvětšit obrázek 749797146_small.jpg

Zvětšit obrázek _gothic_-1161171750_i_8191_full.jpg
Zvětšit obrázek _gothic_1161171592_i_2739_full.jpg
Nádhera nemám slov

Smrt-obrázky

19. září 2008 v 17:05 | Moonlight